Konferencja „Ekonomia wartości – wycena nieuchwytnego”

Konferencja „Ekonomia wartości – wycena nieuchwytnego”

 

Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się.”

Albert Einstein

 

 

Zarządzanie i prowadzenie biznesu to sztuka ciągłego podejmowania decyzji. Czasami warto jednak wstrzymać na chwilę natłok mniejszych i większych doraźnych wyborów, aby zastanowić się nad dylematami najbardziej fundamentalnymi – dla sukcesu firmy, ale i dla nas jako osób.

Czy biznes rzeczywiście musi wybierać pomiędzy rentownością a oparciem na wartościach? Czy społeczne zobowiązania przedsiębiorstwa da się zaksięgować? Czego menedżerowie mogą nauczyć się od dizajnerów, a jakie lekcje dać im może filozof-fenomenolog? Jak wycenić nieuchwytne, a jak uchwycić, co cenne?

Wszystkie te fascynujące pytania, i wiele jeszcze bardziej frapujących, będziemy zadawać sobie podczas kolejnej już konferencji z cyklu Open Eyes Economy Summit on Tour Przystanek Bydgoszcz. Czy znajdziemy na nie odpowiedzi? Nawet jeśli, to z pewnością nie będą to proste i uniwersalne recepty. Ale prawdziwi liderzy wiedzą, że liczy się nie tylko cel, ale i proces doń prowadzący.

Tego dnia w Bydgoszczy obalimy mury dzielące często naukę, sztukę i biznes. Zapraszam więc do otwierania oczu – i głowy! – podczas OEE on Tour.

 

Konferencja  Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego odbędzie się 27 września 2018 roku, godz. 10.00 w Centrum Kongresowym Opery Nova, Bydgoszcz, ul. Marszałka Focha 5

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Obowiązuje rejestracja na stronie http://bydgoszcz.oees.pl.

 

PROGRAM

 

Serdecznie zapraszamy!

ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11
31-515 Kraków
tel. 12 423 76 05
biuro@oees.pl
Tomasz Wojtas
Dyrektor Organizacyjny
Magdalena Sobesto-Wiejak
Administracja i rejestracja
Dagmara Bednarczyk
Manager ds. mówców i programu
Kinga Taćkiewicz
Manager ds. mówców i partnerów
Radosław Wójcik
Manager ds. mówców i scenariusza