Kraków jest uznawany za centrum artystyczne i intelektualne Polski.
To jednocześnie prężny ośrodek naukowo-akademicki w kraju oraz stale powiększające się centrum usług biznesowych wybierane przez światowe i europejskie firmy i korporacje.
Nie bez powodu Kraków regularnie znajduje się także w czołówce najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Europie.

Nowoczesne zaplecze konferencyjne, wysokiej klasy infrastruktura hotelowa oraz komfortowa siatka połączeń lotniczych – wszystko to sprawia, że Kraków to jeden z najczęściej wybieranych kierunków turystyki biznesowej i kongresowej w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kraków od wielu lat konsekwentnie dostosowuje przestrzeń publiczną do potrzeb zarówno mieszkańców, jak i milionów gości odwiedzających stolicę Małopolski w celach turystycznych, biznesowych i edukacyjnych.

Ponadto bogata oferta artystyczna i kulturalna oraz liczne inwestycje czynią Kraków nie tylko coraz bardziej atrakcyjnym miejscem nauki, pracy i zamieszkania, ale też konkurencyjnym ośrodkiem międzynarodowych spotkań – coraz częściej docenianym przez organizatorów wydarzeń najwyższej światowej rangi.

więcej na www.krakow.pl
ul. Rakowicka 10b/10,
31-511 Kraków
tel. 12 423 76 05
biuro@oees.pl
Tomasz Wojtas
Dyrektor Organizacyjny
Magdalena Sobesto-Wiejak
Administracja, rejestracja uczestników
12 423 76 05
Dagmara Bednarczyk
Mówcy, wolontariusze, program
Kinga Taćkiewicz
Mówcy, sponsorzy
Radosław Wójcik
Mówcy, produkcja