OEES 2016

Kongres Open Eyes Economy to bezkompromisowe przedsięwzięcie, w którym pokazujemy, że nadszedł czas na zmianę ekonomii chciwości w ekonomię wartości. Uczy nas dostrzegania, że gospodarka nie jest bytem autonomicznym, wyobcowanym z życia społecznego, ale że jest jego integralną częścią. Promujemy ideę przejrzystych relacji między podmiotami gospodarczymi a instytucjami życia publicznego, które będą ułatwiały dbanie o dobro wspólne. Wspieramy innowacyjność i ćwiczymy patrzenie przez niebieskie okulary, które wzmacniają siłę naszego otwartego spojrzenia.

Fotorelacja

O wydarzeniu

  • To był zaszczyt i przyjemność! Serdecznie gratuluję sukcesu I edycji i dziękuję za zaproszenie do aktywnego udziału. Mam wielką nadzieję, że w czasach zamykających się oczu formuła Open Eyes Economy Summit będzie kontynuowana w latach kolejnych.

    Michał Kobosko

  • OEES was a great conference. I was really impressed and am most grateful for the opportunity be part of it.

    Ian Brzezinski

  • 1400+ Uczestników
  • 100+ Prelegentów
  • 20+ Narodowości
  • 2 Dni konferencji

DO POBRANIA

OPEN EYES BOOK

Fundamentalna pozycja dla każdego, kto chciałby zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Znajdziecie tutaj zwięźle, aczkolwiek wyczerpująco sformułowaną teorię OEES, wyjaśnienie najważniejszy pojęć, takich jak Firma-Idea, Marka-Kultura czy Miasto-Idea. Ponadto wykresy i schematy oraz przykłady z życia, które nie tylko pomogą Wam się odnaleźć się w świecie Ekonomii Wartości, ale mogą stać się również inspiracją do działań ekonomicznych, politycznych czy też własnej, indywidualnej przedsiębiorczości.

pobierz

ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11
31-515 Kraków
tel. 12 423 76 05
biuro@oees.pl
Tomasz Wojtas
Dyrektor Organizacyjny
Magdalena Sobesto-Wiejak
Administracja i rejestracja
Dagmara Bednarczyk
Manager ds. mówców i programu
Kinga Taćkiewicz
Manager ds. mówców i partnerów
Radosław Wójcik
Manager ds. mówców i scenariusza