Seminarium Wartości niematerialne w rozwoju firmy

Seminarium Wartości niematerialne w rozwoju firmy

„Wartości niematerialne w rozwoju firmy” to kolejne wydarzenie w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2018, które odbędzie się tym razem na Uniwersytecie Szczecińskim.

Seminarium rozpocznie się wystąpieniem gościa specjalnego prof. Jerzego Hausnera pt. „Firma-Idea: przejście od oportunistycznej do relacyjnej gry rynkowej”.

Koncepcja Firmy-Idei to idea ekonomii widzianej nie tylko jako nauka ścisła opisująca świat w kategoriach zysków i strat, ale również dziedziny zakorzenionej w tym, co dotyczy człowieka i jego relacji społecznych. Koresponduje z socjologią, filozofią, etyką, kulturą. To strategia działalności biznesowej nowej generacji i filozofia zarządzania przedsiębiorstwem oraz jego marką skupiona na odpowiedzialności firmy. Podczas seminarium będzie można usłyszeć odpowiedzi na pytania takie jak:

  • Czym charakteryzuje się Firma-Idea?
  • Jak przeprowadzić zmianę starego modelu business is business w nowy model Firma-Idea?
  • Jakie są korzyści wdrożenia koncepcji Firmy-Idei dla firmy?

Zapraszamy 15 maja (wtorek) na godzinę 9.00 do Auli Nowej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ulicy Mickiewicza 64 w Szczecinie.

Celem spotkania jest wymiana wiedzy i doświadczeń na temat wartości niematerialnej przedsiębiorstw. Wydarzenie stanowi cenną przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat wartości w ekonomii pomiędzy wszystkimi środowiskami. W centrum naszej uwagi będzie Człowiek jako pracownik, jako potencjał rozwojowy, jako siła napędowa firmy, ale także największa wartość w firmie.

Seminarium jest jednym z cyklu, które prowadzone są w całej Polsce i stanowi wstęp do trzeciej edycji Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit w Krakowie, planowanej na 20-21 listopada 2018 r.

Open Eyes Economy Summit to międzynarodowy szczyt ekonomii opartej na wartościach społecznych, odbywający się raz do roku, jesienią, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jednak aby zetknąć się z ekonomią wartości, nie trzeba jechać do Krakowa. Cykl spotkań Open Eyes Economy on Tour to seminaria, minikonferencje, sesje o charakterze merytorycznym, które odbywają się w wielu polskich i w wybranych europejskich miastach. Celem spotkań OEE on Tour jest nawiązywanie i rozwijanie ogólnopolskich oraz międzynarodowych inicjatyw i kontaktów, a w dłuższej perspektywie stworzenie jak największego forum wymiany doświadczeń, inspiracji i transferu idei.

Wstęp wolny, obowiązuje rejestracja na szczecin.oees.pl

Szczegóły programu

Program

Serdecznie zapraszamy!

 

ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11
31-515 Kraków
tel. 12 423 76 05
biuro@oees.pl
Tomasz Wojtas
Dyrektor Organizacyjny
Magdalena Sobesto-Wiejak
Administracja i rejestracja
Dagmara Bednarczyk
Manager ds. mówców i programu
Kinga Taćkiewicz
Manager ds. mówców i partnerów
Radosław Wójcik
Manager ds. mówców i scenariusza