≡
Dobrze wiedzieć to idealne miejsce dla każdego, który poszukuje eksperckich opinii dotyczących ekonomii wartości. Portal powstał w ramach think thanku OEES HUB, a jego celem jest zaprezentowanie różnorodnych treści jak najszerszemu gronu odbiorców. Na tej stronie znajdziesz wszelkie publikacje, które wydaliśmy, a ponadto też filmy czy podcasty. Zachęcamy do czytania, oglądania i słuchania, a także polecania naszych treści innym.
Poznaj głosy ekspertów…
Demografia, gospodarka, ekologia, kultura… Wśród naszych raportów można odnaleźć informację na wszelkie tematy społeczne. Zachęcamy do lektury!
Zobacz na własne oczy…
… co robimy na OESS-ie i podczas wydarzeń, które realizujemy przez cały rok.
Gdańsk często wskazywany jest jako jedno z najlepszych miast do życia w Polsce. Jest ważną częścią policentrycznego układu miejskiego. Pełny różnorakich zasobów, Gdańsk uważany jest za dobre miejsce do życia, inwestowania i odwiedzenia. Gdańsk jest jednym z laureatów Water City Index 2022.
Zapraszamy do odsłuchania nagrania z panelu dyskusyjnego, który miał miejsce podczas konferencji "Przyszłość edukacji" w dniu 7 grudnia 2022. W ramach panelu mieliśmy okazję zaprezentować drugą część publikacji "Szkoły poza horyzont", która jest jedną z inicjatyw platformy rozwoju edukacji OEES EduLab.
OEES jest ci pisany!
Tu znajdziesz ciekawe i inspirujące teksty na tematy związane z open eyes economy.
Inne artykuły
Prezentujemy najnowszą publikację Wydawnictwa Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie
poświęconą wynikom badań nad potencjałem intelektualnym krakowskiego ośrodka naukowo-akademickiego ze szczególnym
uwzględnieniem przyciągania do Krakowa krajowych i intelektualnych wydarzeń konferencyjno-kongresowych.
Inne artykuły
Istotą polityki zrównoważonego rozwoju jest umiejętna integracja celów społecznych i ekonomicznych, z jednoczesnym uwzględnieniem wyzwań środowiskowych. W działaniach na rzecz rozwoju regionalnego, prowadzonych przez Małopolskę, wszystkie trzy wymiary interwencji są silnie reprezentowane i wzajemnie się przenikają.
Inne artykuły
Od blisko 30 lat Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zarządza europejskimi programami, które umożliwiają poszerzanie wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie zainteresowań.
Wykręciliśmy niezły numer, a właściwie sześć.
Wydaliśmy już sześć numerów „Open Eyes Magazine” i przygotowujemy następne.
Poczytaj i dowiedz się więcej!
OEE od deski do deski!
W Open Eyes Booku znajdziesz kompleksowy wykład teoretycznych podstaw open eyes economy.