OEES HUB

Think tank Open Eyes Economy to działalność badawcza, edukacyjna i wydawnicza w obszarze ekonomii wartości. Działania OEES HUB służą pogłębianiu i popularyzacji wiedzy o różnych aspektach ekonomii wartości oraz upowszechnianie rozwiązań na niej bazujących w działaniach i debacie publicznej

X

OEES HUB to nasza propozycja róznych form eksperckiego współdziałania, służącego pogłębianiu i popularyzacji wiedzy o różnych wycinkach ekonomii wartości.

To miejsce otwarte dla inicjatyw oddolnych, do jego współtworzenia zapraszamy wszystkich pasjonatów wiedzy z pomysłami na działanie.

To przestrzeń służąca zarówno kształtowaniu polityk publicznych, jak też działaniom oddolnym, które chcemy upowszechniać i wzmacniać.

Główne obszary działalności OEES HUB:

  • Społeczeństwo wysokich kompetencji
  • Gospodarowanie wodą jako wyzwanie rozwojowe
  • Miasto regeneracyjne
  • Solidarni w rozwoju
  • Gospodarka żywnościowa i Zielony Ład
  • Ekonomiczna wiarygodność państwa
  • Gospodarka i zdrowie
Zobacz więcej
X

Obszary działalności OEES HUB

Miasto regeneracyjne

Społeczeństwo wysokich kompetencji

Gospodarowanie wodą jako wyzwanie rozwojowe

Solidarni w rozwoju

Gospodarka żywnościowa i Zielony Ład

Ekonomiczna wiarygodność państwa

Gospodarka i zdrowie

Zobacz pełny opis obszarów

Dobrze wiedzieć

Open Eyes Magazines

Open Eyes Magazine 7

Więcej

Open Eyes Magazine 6

12 stycznia, 2022 00:00
Więcej
Zobacz wyszystkie publikacje

Zespół Fundacji GAP tworzą kompetentni, otwarci i dynamiczni ludzie. Ich siłą jest połączenie rzetelności i doświadczenia oraz młodości i energii. Fundacja GAP ściśle współpracuje z kadrą naukową Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w tym przede wszystkim z Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Małopolską Szkołą Administracji Publicznej, jak również z szeregiem innych szkół wyższych, środowiskiem eksperckim, instytucjami rządowymi i samorządowymi. Dzięki temu Fundacja GAP dysponuje ogromnym zasobem kompetencji i możliwością podejmowania inicjatyw w wielu obszarach.

Zobacz więcej