Kontakt


Adres biura:
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11
31-515 Kraków

Biuro OEES:
+48 12 423 76 05 wew. 24
+48 534 881 236
biuro@oees.pl

Dotrzesz do nas liniami MPK 2, 124, 184, 424, 484 na przystanek Cmentarz Rakowicki, a z niego do naszego biura dojdziesz w 3 minuty.

Przed naszym biurem zaparkujesz swój samochód na parkingu przy ulicy. Pamiętaj, aby opłacić swój postój
w pobliskim parkomacie.

Tomasz Wojtas
Dyrektor Organizacyjny
tomasz.wojtas@oees.pl
Magdalena Sobesto-Wiejak
Administracja i rejestracja, OEE on Tour
magdalena.sobestowiejak@oees.pl
Dagmara Bednarczyk
Program Kongresu
dagmara.bednarczyk@oees.pl
Kinga Taćkiewicz
Partnerzy i Sponsorzy
kinga.tackiewicz@oees.pl
Radosław Wójcik
Mówcy, scenariusz
radoslaw.wojcik@oees.pl
Katarzyna Majcherczyk
Wolontariusze,
Economy of a Water City
katarzyna.majcherczyk@oees.pl
Maryla Giemza
Mówcy, logistyka
maryla.giemza@oees.pl
Sylwia Zając
Administracja, Eventory
sylwia.zajac@oees.pl
Mateusz Najder
Produkcja OEES
mateusz.najder@oees.pl
Joanna Kowieska
Media
media@oees.pl