Kontakt


Adres biura:
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11
31-515 Kraków

Biuro OEES:
+48 12 423 76 05 wew. 24
+48 534 881 236
biuro@oees.pl

Dotrzesz do nas liniami MPK 2, 124, 184, 424, 484 na przystanek Cmentarz Rakowicki, a z niego do naszego biura dojdziesz w 3 minuty.

Przed naszym biurem zaparkujesz swój samochód na parkingu przy ulicy. Pamiętaj, aby opłacić swój postój
w pobliskim parkomacie.

Tomasz Wojtas
Dyrektor OEES
tomasz.wojtas@oees.pl
Kinga Taćkiewicz
Wicedyrektor OEES (program, partnerstwa, promocja)
kinga.tackiewicz@oees.pl
Maryla Giemza
Mówcy/Logistyka
maryla.giemza@oees.pl
Joanna Kowieska
Media
media@oees.pl
Katarzyna Majcherczyk
Kongres Economy of a Water City/OEE on Tour
katarzyna.majcherczyk@oees.pl
Adrianna Markowicz
Mówcy OEES
adrianna.markowicz@fundacjagap.pl
Mateusz Najder
Produkcja OEES
mateusz.najder@oees.pl
Oliwia Ostrowska
Program artystyczny
oliwia.ostrowska@aagap.pl
Natalia Pietrzak
OEE on Tour
natalia.pietrzak@oees.pl
Magdalena Sobesto-Wiejak
Kierownik ds. Administracyjnych/OEE on Tour
magdalena.sobestowiejak@oees.pl
Kacper Stępień
Program artystyczny
kacper.stepien@aagap.pl
Monika Woźniak
Specjalista ds. organizacji kongresów
monika.wozniak@oees.pl
Jadwiga Wytrwał
Specjalista ds. komunikacji zewnętrznej
jadwiga.wytrwal@oees.pl