ZAPROSZENIE Z 30.10.2019 DO ZŁOŻENIA PROPOZYCJI CENOWEJ DOT. USŁUGI WYKONANIA PROJEKTU, PRODUKCJI I ZABUDOWY STANOWISKA WYSTAWIENNICZEGO (NA POTRZEBY OSZACOWANIA WARTOŚCI PRZYSZŁEGO ZAMÓWIENIA)

Opublikowano: 30 października 2019

W celu oszacowania wartości przyszłego zamówienia Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny w ramach projektu „Małopolska Open Eyes Economy Hub – promocja zagraniczna małopolskich FIRM-IDEI”:

Usługa polegająca na wykonaniu projektu, produkcji i zabudowy stanowiska wystawienniczego o powierzchni 10x10m2 wraz z obsługą (transport, montaż, wyposażenie stoiska, obsługa techniczna, demontaż) podczas Międzynarodowych Targów 4 Design Days w Katowicach (6-9 lutego 2020 roku), zgodnie z poniższymi dokumentami:

Zapytanie o wycenę Stanowisko wystawiennicze MOEEH/20/2019

Zał. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Zał. 2 Wzór oświadczenia o proponowanej cenie

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie propozycji cenowych na załączonym formularzu (zał. nr 2) w terminie do 6 listopada października 2019 r. do godz. 15.00 na adres:

– skan podpisanych dokumentów:

agata.machnikpado@fundacjagap.pl

LUB

– wersja papierowa: Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. Ks. Bp. W. Bandurskiego 58/11, 31-515 Kraków

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.