KONFERENCJA „NIEWIDZIALNE, NIEMIERZALNE, ALE KAPITALNE. AKTYWA NIEMATERIALNE FIRM” – POZNAŃ, 6 CZERWCA 2019 R.

Opublikowano: 1 czerwca 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję dotyczącą aktywów niematerialnych, które odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym biznesie.

W ramach konferencji w Poznaniu chcielibyśmy zaprezentować innowacyjne podejście do wartości niematerialnych. Wskażemy nowatorskie spojrzenie na działania z zakresu zrównoważonego rozwoju w firmie i jej wpływu na otoczenie, zarządzania własnością intelektualną oraz relacjami z pracownikami i klientami, pokażemy dobre praktyki i ciekawe rozwiązania w obszarze zarządzania. Ważnym elementem wydarzenie jest także networking, dzięki któremu przedsiębiorcy i przedstawiciele świata nauki będą mogli nawiązać nowe kontakty.

Wśród prelegentów znajdą się ekonomiści, przedsiębiorcy m.in. z Małopolski, praktycy biznesu oraz przedstawiciele nauki i organizacji pozarządowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielili m.in. dr Bartłomiej Biga z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, prawnik i ekonomista, zajmujący się aktywami niematerialnymi, Wojtek Ławniczak, doradza w rozwoju, realizuje projekty, których ramy wyznaczają strategie, marka, innowacje i design strategiczny czy Paula Rettinger-Wietoszko, strateg marketingu i komunikacji, działaczka społeczna.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych innowacjami i rozwojem własnego potencjału a także przedstawicieli nauki oraz instytucji otoczenia biznesu i samorządowców.

Program konferencji jest dostępny tutaj

Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy – tutaj